Kaskat Baca Sistemleri

A Plus Kaskat baca sistemlerinde Eskişehir'de doğru adresiniz...

 

Birden fazla ısı üretici cihazın ortak baca borusu kullanılarak atık gazlarının atmosfere taşınması için dizayn edilen sistemlerdir.

Kaskad baca sistemlerinde yoğuşma suyu oluşumu 56 derece de oldugundan baca iyi dizayn edilmeli ve hesaplanmalıdır.Kaskad baca sistemlerinde cihaz dan yatay baca ya giriş Yatay baca nın merkezinden saplanarak yapılır ve bu şekilde cihazlara yoğuşma suyunun gelmesi engellenilir.Yatay da verilecek %5 eğim ilede yatayda oluşacak yoğuşma suyu sondaki kondens kabına ulaştırılır.

 

Kaskad baca bağlantılarında en önemli husus baca kesit hesabının doğru ve standartlara uygun yapılmasıdır. Kaskad baca sistemleri tasarımında baca sızdırmazlığı önem arz etmektedir.A Plus markalı baca sistemlerimizin montajından sonra Dikey baca WÖHLER DP 600 ( türkiye de ilk bünyesine katan Firma) cihazımızla baca nın sızdırmazlığını ölçerek kontroller yapılır ve sistem çalışır duruma getirilir.

 

Baca düşey bölümü alt noktasında ve yatay baca son kısmında bulunan drenaj ile yoğuşma suyu tahliye edilmelidir. İzolasyon malzemesi olarak taş yünü kullanılmaktadır dış cidar malzemesi alüminyum veya paslanmaz sacdan mamul olup dış ortam şartlarında kullanıma uygundur.

 

Kullanım alanı doğalgaz, LNG ve LPG yakıtlı yakma ocaklarıdır. Baca sistemi aksesuarları ile ( A Plus baca elemanları modül bağlantı kelepçesi, duvar sabitleme kelepçesi, support ve ana taşıyıcısı) bina dışından montajı yapılabildiği gibi aynı zamanda mevcut yapı içerisinde baca montajı da yapılabilmektedir.

Kaskad sistemler hem ekonomik hem de çevreye duyarlı sistemler olup günümüzde En çok tercih edilen sistem olmuştur.A Plus Markalı ve BCFX TC PW CON ve BCFX CC PW CON GALU Modelleriyle ( contalı sistem ) Önemli projelere imzamızı atmış bulunmaktayız.

Kaskad Sistemler TS EN 13384-2 göre hesaplanır.

Görseller

1
1
1
1
1
1
1
1

Etiketler

eskişehir kaskat baca sistemleri
kaskat baca nedir
kaskad baca
kaskad baca sistemleri
eskişehir kaskad baca
kaskad baca nedir
antalya kaskad baca
eskiesehir-doğalgaz baca
eskiesehir-çelik baca
kütahya-çelik baca
antalya-çelik baca
antalya-doğalgaz baca
kütahya-doğalgaz baca
bilecik-doğalgaz baca
afyon-doğalgaz baca
Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım