Eskişehir Baca bünyesinde bulundurduğu makine mühendisleri ve uzman kadrosu ile TS EN 1856-1 standartlarına uygun olarak TSE ve CE belgeli baca üretimi yapmaktadır.

Firmamız  üretim  tesisi son teknoloji makina parkuru (otomatik tig kaynak makinası, otomatik muf makinası, otomasyonlu giyotin makas ve wöhler dp 600 sızdırmazlık cihazı) ile Eskişehir'de bulunmaktadır.  

Amacımız, baca sistemlerinizin güvenli ve etkili bir şekilde çalışmasını sağlamaktır. Her ürün, güvenilirlik ve dayanıklılık açısından titizlikle test edilir ve onaylanır. Bacafix olarak, müşterilerimize güvence ve güvenlik sunma taahhüdünde bulunuyoruz.                                      

Sizin İçin Üretiyoruz ve Güvenliğinizi fix'liyoruz.

Vizyon


Bünyesinde, sektöründeki bilgi ve deneyimlerini birleştiren personel, yurt içi ve yurt dışında, birçok prestijli projeyi başarıyla tamamlamış, takım ruhu ve dayanışma anlayışıyla oluşturulan güç birliği ile konusunda tercih edilen, yaptığı çalışmalar ile diğer firmalara örnek olabilen, kurumsallaşmış çağdaş bir yapı oluşturarak hep daha iyi ve kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyen seçkin, lider bir kuruluş olmaktır.

Misyon


Deneyimli teknik kadromuzla, teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri uygulayarak, modern ekipman ve uzman işgücü desteği ile müşteri beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda süratli, kaliteli ve ekonomik çözümler sunmak, üretmek, uygulamak; dürüst ve özenli çalışarak müşterilerimizin güven ve takdirini kazanmaktır.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım